„Cała przyjemność po stronie kobiet” – pokaz filmowy połączony z dyskusją

09.01.2020 - 10:36, aktualizacja 09.01.2020 - 12:07
Redakcja: MJ, Sekcja Prasowa UŚ
Tagi: film, filmoterapia z sensem

Kino Światowid oraz Against Gravity we współpracy z pracownikami Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego rozpoczynają w Katowicach cykl „Filmoterapia z sensem”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2020 roku o godz. 18.30 w katowickim kinie Światowid. W ramach wydarzenia zaplanowano pokaz filmu „Cała przyjemność po stronie kobiet” oraz dyskusję, którą poprowadzi dr Agnieszka Skorupa z Instytutu Psychologii UŚ.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.swiatowid.katowice.pl.

Dodatkowo dla pierwszych 12 osób, które wyślą do czwartku 9 stycznia na adres e-mail: psychologiaifilm@gmail.com wiadomość (w temacie wpisując „Światowid”) przewidziana jest nagroda w postaci pojedynczych biletów na to wydarzenie.

Cykl „Filmoterapia z sensem” jest organizowany od 3 lat w różnych miastach Polski. Do tej pory odbyło się ponad 70 rozmów, w których wzięło udział przeszło 6 tysięcy widzów.

return to top