Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych

16.01.2017 - 12:37 aktualizacja 26.08.2021 - 15:04
Redakcja: Zuzanna Neuve-Eglise

OPMiM zakończyło pierwszy etap badań

Mamy przyjemność poinformować, że zespół OPMiM zakończył już pierwszy etap badań dotyczących oczekiwań jednostek samorządu terytorialnego względem działalności Obserwatorium, jako nowopowstałej struktury na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Badania przeprowadzono z Radnymi i z Prezydentami miast wchodzących w skład Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, aby wydzielić obszary priorytetowe dla przyszłych działań Obserwatorium. Obecnie zespół naukowy Obserwatorium przechodzi do analizy zebranych danych, której punktem końcowym będzie stworzenie raportu z badań. Wierzymy, że uzyskane wyniki umożliwią ukierunkowanie działalności Obserwatorium, pozwalając na realizację faktycznych potrzeb jednostek samorządu terytorialnego.