Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych

Wyniki pierwszych badań OPMiM opublikowane!

11.05.2017 - 12:06 aktualizacja 26.08.2021 - 15:08
Redakcja: Zuzanna Neuve-Eglise

Wyniki pierwszych badań OPMiM opublikowane!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami pierwszych badań zespołu OPMiM opublikowanych na naszej stronie internetowej! Wyniki badań przeprowadzonych na przełomie listopada i grudnia 2016 r. zostały oficjalnie zaprezentowane w czasie seminarium inaugurującego 4 kwietnia br. Celem badań było poznanie deficytów wiedzy o funkcjonowaniu obszaru metropolitalnego, a także uzyskanie informacji na temat współpracy miast w perspektywie powstania związku metropolitalnego w województwie śląskim i wyłonienie oczekiwań samorządów względem działań Obserwatorium.

Raport z badań oraz prezentacja przedstawiona w czasie seminarium znajdują się w zakładce „Platforma Wiedzy – Badania OPMiM – Badania Własne” >>>