doktorant

Kosmetyczne zmiany w kryteriach oceny wniosków o stypendium Rektora – konsultacje

26.10.2020 - 09:09 aktualizacja 26.10.2020 - 09:09
Redakcja: Ryszard Knapek

Informacja Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów rozpoczęła prace nad propozycją kosmetycznych zmian do wprowadzonych w październiku zasad przyznawania stypendiów JM Rektora dla najlepszych doktorantów. Celem tych działań jest ostateczne ulepszenie wniosku i kryteriów. W tym celu przeprowadzamy analizę tego, jak nowe kryteria sprawdziły się w praktyce.

Zależy nam na czasie, żeby kryteria, które wykorzystane zostaną w październiku 2021 roku były znane doktorantom jeszcze w obecnym roku kalendarzowym. W sprawnym procedowaniu zmian wspiera nas Pani Rzecznik Praw Studenta i Doktoranta.

URSD zaprasza wszystkich doktorantów do podzielenia się uwagami dotyczącymi kryteriów, wniosku oraz samego Regulaminu. Prosimy zgłaszać uwagi do czwartku 29.10.2020 r. do godziny 16:00 na adres mailowy doktoranci@us.edu.pl lub bezpośrednio do kierowników studiów doktoranckich, którzy następnie nam je przekażą. Uprzejmie prosimy o załączenie merytorycznego uzasadnienia proponowanych zmian. Dnia 29.10.2020 r. o godzinie 18:30 członkowie URSD spotkają się na platformie Zoom w celu przedyskutowania tej kwestii. Doktorantów, którzy w dyskusji chcieliby uczestniczyć osobiście, prosimy o mail z prośbą o wysłanie linku do spotkania na adres emilie.szwajnoch@us.edu.pl.

return to top