doktorant

Szkolenie z „marketingu naukowego” dla doktorantów

13.11.2020 - 18:20 aktualizacja 13.11.2020 - 18:21
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktorant, Open Access, Open Science, szkolenie z marketingu

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów organizuje szkolenie z „marketingu naukowego” dla doktorantów Uniwersytetu Śląskiego, zarówno starego, jak i nowego trybu.

Szkolenie odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2020 roku (czwartek i piątek). Każdego dnia obejmie ono 8 godzin lekcyjnych oraz trzy 15-minutowe przerwy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na szkolenie poprzez wypełnienie formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWHPBm41ukgQ-oLEUAL32N0I7ceT7XpnluWlbtOSxJ0UepEA/viewform

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia, obowiązuje limit miejsc, a o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu decyduje kolejność zapisów.

Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia takie jak Open Science, Open Access, promocja dorobku naukowego w Internecie, budowanie wizerunku naukowca, narzędzia oraz wskaźniki biblio metryczne w bazach Scopus i Web of Science, i inne.

Zapraszamy do udziału.”

return to top