• Polish
  • Français
doktorant

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

22.03.2021 - 10:58 aktualizacja 23.03.2021 - 12:17
Redakcja: dianapasek
Tagi: konkurs, praca doktorska, statystyka

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Główny Urząd Statystyczny już po raz kolejny organizuje Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki spośród prac obronionych na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych w roku akademickim 2019/2020, które uzyskały pozytywną ocenę.

Prace konkursowe mogą zgłaszać samodzielnie ich autorzy za pośrednictwem aplikacji do zgłoszeń dostępnej pod adresem konkursnaprace.stat.gov.pl do 31 marca 2021 r. Spośród zgłoszonych oraz zakwalifikowanych do udziału w Konkursie prac magisterskich i doktorskich Komitet Konkursowy wyłoni laureatów trzech najlepszych prac magisterskich i trzech najlepszych prac doktorskich, którym zostaną przyznane nagrody pieniężne.

Najlepsze prace magisterskie otrzymują:
I miejsce – nagroda 5.000 zł
II miejsce- nagroda 3.000 zł
III miejsce- nagroda 2.000 zł

Najlepsze prace doktorskie otrzymują:
I miejsce – nagroda 10.000 zł
II miejsce- nagroda 7.000 zł
III miejsce- nagroda 5.000 zł

Dokładne informacje o warunkach uczestnictwa w konkursie oraz regulamin dostępny jest na stronie konkursnaprace.stat.gov.pl

return to top