doktorant

Niemiecki otwiera drzwi. Wirtualny Tydzień Drzwi Otwartych

15.09.2022 - 14:30 aktualizacja 15.09.2022 - 14:31
Redakcja: dianapasek

W imieniu Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) zapraszamy w dniach 26-29.09.2022 na cykl spotkań online „Wirtualny Tydzień Drzwi Otwartych. Niemiecki otwiera drzwi” ukazujący różnorakie korzyści płynące ze znajomości języka niemieckiego. Przesyłamy informacje na temat zbliżających się wydarzeń, a także programów DAAD, w których jest obecnie otwarty nabór dla polskich uczelni:

1. Niemiecki otwiera drzwi. Wirtualny Tydzień Drzwi Otwartych
    W dniach 26-29.09.2022 zapraszamy na kolejną edycję spotkań online ukazujących różnorakie korzyści płynące ze znajomości języka niemieckiego. Wszystkie informacje i linki do poszczególnych spotkań na stronie DAAD i na Facebooku.
  2. Program RISE (Research Internships in Science and Engineering
    Oferta skierowana do jednostek naukowych, grup badawczych, a także indywidualnych pracowników naukowych i doktorantów zainteresowanych przyjęciem na praktyki studentów niemieckich uczelni z kierunków przyrodniczych i inżynieryjnych. Oferty praktyk można składać do 15.10.2022. Wszystkie informacje
  3. Go-East Summer Schools
    Oferta skierowana do uczelni w Europie Wschodniej i Środkowo-Wschodniej. Niemieccy studenci mogą otrzymać stypendium na udział w wybranej przez siebie szkole letniej zgłoszonej do programu. Termin zgłoszeń szkół letnich do programu upływa 8 listopada 2022. Wszystkie informacje

Program wydarzenia oraz szczegółowe informacje i linki do spotkań dostępne na stronie Biura Wymiany Międzynarodowej.