„Czy pandemia COVID-19 zmieni paradygmat medycyny?” – wykład prof. dr. hab. n. med. Jana Duławy

27.10.2022 - 14:10, aktualizacja 30.11.2022 - 09:26
Redakcja: K.S

W ramach cyklu międzywydziałowych wykładów z zakresu nauk przyrodniczych Komisja Nauk Przyrodniczych Stacji Naukowej PAU w Katowicach organizuje wykład prof. dr. hab. n. med. Jana Duławy, dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach pt. „Czy pandemia COVID-19 zmieni paradygmat medycyny?”.

Celem wykładu będzie próba odpowiedzi na pytanie, czy i czego uczy nas przeżycie pandemii i czy jesteśmy gotowi na skuteczną realizację wniosków wynikających z tego doświadczenia.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2022 roku o godz. 17.00 w auli im. W. Pańki na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych (ul. Bankowa 14, Katowice).