Dni otwarte Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

21.02.2023 - 10:57, aktualizacja 22.02.2023 - 11:03
Redakcja: wc-a

7 marca 2023 roku ruszają dni otwarte Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ. W wybranych dniach poszczególne instytuty będą prezentowały kandydatom na studia swoją ofertę edukacyjną.

Instytut Pedagogiki

We wtorek 7 marca w Instytucie Pedagogiki odbędą się warsztaty kreatywnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji, które poprowadzi dr Katarzyna Jas. Na spotkaniu obowiązuje limit dwudziestu osób.

Instytut Sztuk Plastycznych

W środę 8 marca w instytucie będzie można uczestniczyć w prezentacjach pracowni, a także wziąć udział w indywidualnych konsultacjach prac artystycznych z naukowcami UŚ. Zainteresowani mogą wysłuchać wykładu otwartego dr Katarzyny Hilszczańskiej, prof. UŚ pt. „Naziści, yakuza i dziara – czyli co wiesz o tatuażu”. W ramach dni otwartych odbędzie się również prezentacja kierunku projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej.

Instytut Sztuk Muzycznych

W czwartek 9 marca uczestnicy dni otwartych będą mogli wziąć udział w koncercie, warsztatach wokalnych i muzyczno-ruchowych oraz w wykładzie dr. Dariusza Górnioka „Be cool jak jazz? Co to???”. Zainteresowane osoby będą mogły przyłączyć się do zwiedzania Instytutu Sztuk Muzycznych, w tym studia nagrań czy cieszyńskiego kampusu.

Ponadto w dniach 7–9 marca odbędzie się prezentacja kierunków animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną oraz etnologia i antropologia kulturowa. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne warsztaty przybliżające kultury i tradycje społeczności z różnych miejsc świata.

Udział w niektórych wydarzeniach wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydziału.