„Dobrostan ucznia i nauczyciela glottodydaktyka” – konferencja naukowa SPNJO

15.12.2022 - 14:10, aktualizacja 15.02.2023 - 16:57
Redakcja: K.S

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ organizuje konferencję naukowo-dydaktyczną pt. „Dobrostan ucznia i nauczyciela glottodydaktyka”, która odbędzie się 3 marca 2023 roku w budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (ul. Bankowa 11a, Katowice).

Celem wydarzenia jest przedstawienie oddziaływania subiektywnego poczucia zadowolenia z fizycznego, psychicznego i społecznego stanu własnego życia ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu edukacji językowej. Rozważania obejmą zarówno różne czynniki warunkujące poczucie dobrostanu, jak i zagadnienia kluczowe z punktu widzenia glottodydaktyki i psychologii – emocje, relacje, atmosfera, zrozumienie czy komunikacja.

Wydarzenie jest realizowane przez konsorcjum uczelni Transform4Europe.

Udział w konferencji będzie możliwy zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej.

Szczegóły dostępne na stronie organizatorów.