Konferencja dot. celów prośrodowiskowych i proinnowacyjnych w umowach w sprawach zamówień publicznych

28.02.2020 - 11:33, aktualizacja 28.02.2020 - 11:33
Redakcja: OO, Sekcja Prasowa
Tagi: konferencja, umowy w sprawach zamówień publicznych

Uniwersytet Śląski w Katowicach współorganizuje wraz z Uniwersytetem Georga Waszyngtona w Waszyngtonie, Uniwersytetem Warszawskim, Stowarzyszeniem „Pro Silesia” Biznes-Nauka-Samorząd oraz Stowarzyszeniem Prawa Zamówień Publicznych transatlantycką konferencję na temat implementacji rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych. Konferencja odbędzie się 30 września 2020 roku na Uniwersytecie Warszawskim, a udział w niej wezmą m.in. dr hab. Tomasz Pietrzykowski, prof. UŚ – prorektor UŚ ds. współpracy międzynarodowej i krajowej oraz prof. dr hab. Wiesław Banyś – prezes zarządu Stowarzyszenia „Pro Silesia” Biznes-Nauka-Samorząd, rektor UŚ w latach 2008–2016. Patronat nad wydarzeniem objęła Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta.

Konferencja poświęcona będzie praktycznym aspektom związanym z wykonywaniem umów w sprawach zamówień publicznych oraz rozwiązywaniem sporów powstających na tle tychże umów w kontekście realizacji celów prośrodowiskowych oraz proinnowacyjnych. Wydarzenie skierowane jest m.in. do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji publicznej, radców prawnych oraz adwokatów zajmujących się problematyką zamówień publicznych, a także do przedstawicieli środowiska naukowego.

return to top