Międzynarodowa konferencja „Ochrona Konsumenta na Rynku Usług”

09.03.2016 - 17:37, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

10 i 11 marca 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji UŚ odbywała się III Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa „Ochrona Konsumenta na Rynku Usług”. Celem spotkania było omówienie istotnych problemów w zakresie ochrony konsumentów na rynku usług oraz wskazania teoretycznych i praktycznych rozwiązań, które mogą skutecznie tę ochronę podnieść. Konferencja miała zainicjować współpracę różnych środowisk – świata nauki, biznesu i praktyków na rzecz ochrony interesów konsumentów.

Formuła konferencji obejmowała wystąpienia prelegentów, panele dyskusyjne, a także część poświęconą prezentacjom młodych pracowników naukowych. Szczegółowe informacje oraz program znajdują się na stronie: www.wpia.us.edu.pl. Organizatorami spotkania byli Katedra Prawa Cywilnego i Prywatnego Międzynarodowego WPiA UŚ oraz Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów.

Zdjęcie uczestników I panelu dyskusyjnego Fot. Wydział Prawa i Administracji UŚ

Zdjęcie panelisty podczas wystąpienia

Fot. Wydział Prawa i Administracji UŚ

Zdjęcie ogólne uczestników panelu dyskusyjnego