[ONLINE] Cykl seminariów pt. „Forum Kreatywności Obywatelskiej”

22.03.2022 - 10:35, aktualizacja 22.03.2022 - 11:36
Redakcja: RJ

Uniwersyteckie Centrum Kreatywnego Obywatelstwa zaprasza na cykl seminariów tematycznych pt. „Forum Kreatywności Obywatelskiej”.

Drugie seminarium tematyczne pt. „Zachowania obywatelskie w organizacjach – jak wspierać to, co buduje i unikać tego, co burzy” odbędzie się zdalnie 30 marca 2022 roku.

W czasie seminarium koncepcję zachowań obywatelskich w organizacji i ich wyznaczników omówią dr Małgorzata Chrupała-Pniak z Działu HR Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz dr Elżbieta Sanecka z Uniwersyteckiego Centrum Kreatywnego Obywatelstwa UŚ. W czasie spotkania odbędzie się debata przedstawicieli środowisk edukacyjnych i naukowych nt. ewolucji zachowań obywatelskich w organizacjach w dobie pracy zdalnej.

Link do spotkania, które odbędzie się na platformie Zoom, zostanie przesłany zainteresowanym uczestnikom po rejestracji za pomocą formularza elektronicznego.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 28 marca 2022 roku.