Szkolenie pt. „Mediacje w sprawach rodzinnych – aspekty praktyczne”

26.04.2019 - 12:08, aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

15 czerwca 2019 roku w godz. od 9.00 do 18.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b) odbędzie się szkolenie pt. „Mediacje w sprawach rodzinnych – aspekty praktyczne” organizowane przez fundację „Facultas Iuridica”, działającą przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Kurs służyć ma zdobyciu przez uczestników specjalistycznej wiedzy w zakresie mediacji w sprawach rodzinnych. Będzie to również okazja do poszerzenia praktycznych umiejętności związanych z takimi tematami, jak władza rodzicielska, rozwód, separacja, alimenty oraz podział majątku wspólnego.

Szkolenie adresowane jest zarówno do osób czynnie wykonujących zawód mediatora, jak i do przygotowujących się do tej roli. Koszt udziału wynosi 553,50 zł. W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: fimediacje.us.edu.pl i przesłać go na adres e-mail: mediacje@us.edu.pl do 8 czerwca.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie fundacji „Facultas Iuridica” oraz na Facebooku.