Trwa nabór do pierwszej edycji Uniwersytetu Kulturoznawców

17.02.2021 - 16:50 aktualizacja 18.02.2021 - 11:10
Redakcja: OO

Zostały ostatnie wolne miejsca w pierwszej edycji Uniwersytetu Kulturoznawców, czyli cyklu bezpłatnych spotkań pracowników instytucji kultury z akademikami oraz innymi twórcami i animatorami kultury. Spotkania będą się odbywać w formie zdalnej i składają się z wykładów, laboratoriów i spotkań grup projektowych.

Program skierowany jest do osób niestudiujących, w wieku 35+, zatrudnionych w szeroko rozumianym sektorze kultury – pracowników instytucji kultury, takich jak: domy kultury, ośrodki kultury, centra kultury (różnego szczebla administracyjnego), w tym także organizacje pozarządowe, fundacje i stowarzyszenia działające w sektorze kultury.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do wyczerpania limitu miejsc.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Wydziału Humanistycznego.

Uniwersytet Kulturoznawców powstał w ramach projektu „Uniwersytet Humanistów w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach”, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

logotypy: Uniwersytet Humanistów w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny