• Polish
Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr

Artykuł nt. ICRK na łamach „Gazety Uniwersyteckiej UŚ”

17.06.2020 - 14:04 aktualizacja 24.06.2020 - 14:49
Redakcja: MK
Tagi: promocja, zaproszenie
Fragment okładki czerwcowego numeru „Gazety Uniwersyteckiej UŚ”

W czerwcowym numerze „Gazety Uniwersyteckiej UŚ” – miesięcznika Uniwersytetu Śląskiego – ukazał się artykuł prezentujący Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr. W materiale można przeczytać między innymi na temat idei i zadań stojących przed członkami zespołu Centrum oraz przyjętych przez nich wartości.

Na łamach miesięcznika przedstawione zostały też założenia i cele projektu pt. „ICRK – think tank ds. rozwoju kluczowych kompetencji kadr przyszłości dla polskiej nauki” realizowanego w ramach konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego DIALOG.

Artykuł „Doskonałość badawcza w przyjaznym miejscu pracy”, stanowiący zaproszenie do współpracy, adresowane do naukowców podejmujących tematy związane z szeroko rozumianym funkcjonowaniem człowieka w pracy, dostępny jest pod adresem: www.gazeta.us.edu.pl.

Okładka czerwcowego numeru „Gazety Uniwersyteckiej UŚ”