Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Ogłoszenie o naborze na zajęcia z wykładowcą zagranicznym z zakresu biologii molekularnej roślin

29.03.2021 - 08:11 aktualizacja 03.03.2022 - 14:04
Redakcja: Maciej Bisaga

OGŁOSZENIE O NADORZE NA ZAJĘCIA Z WYKŁADOWCĄ ZAGRANICZNYM Z ZAKRESU BIOLOGII MOLEKULARNEJ ROŚLIN

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w ramach projektu
pt.: „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój,
Oś priorytetowa: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.
Działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych

OGŁASZA NABÓR dla STUDENTÓW IBBiOŚ na ZAJĘCIA (wykłady, warsztaty, seminaria w języku angielskim) prowadzone W FORMIE ONLINE przez profesora wizytującego z zakresu BIOLOGII MOLEKULARNEJ ROŚLIN DOC. RNDr. VLADANA ONDŘEJA, Ph.D. (Katedra Botaniki, Wydział Nauki Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu)

w ramach Zadania 3: Włączenie wykładowców z zagranicy w prowadzenie programów kształcenia na Wydziałach UŚ.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 29 marca – 06 kwietnia 2021 r.

Wyłącznie w formie elektronicznej (dokumenty, które nie wpłyną na niżej podany adres e-mail nie będą rozpatrywane)

Student/ka chcący/a wziąć udział w rekrutacji do Projektu zobowiązany/a jest do wypełnienia Formularza zgłoszeniowego do Projektu stanowiącego załączniki 1a lub 1b do Regulaminu oraz przekazania go do Koordynatora merytorycznego (dr Renata Kurtyka, prof. UŚ  renata.kurtyka@us.edu.pl wyłącznie w formie elektronicznej ) w wyznaczonym terminie.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ – WERSJA PDF

Celem głównym Projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych, studentów/ek Instytutu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska UŚ, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa, komplementarnych z efektami kształcenia.

DOKUMENTY:

Załącznik nr 1a Formularz zgłoszeniowy