Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Wirtualne targi pracy Nice2MeetUS

10.05.2022 - 14:45 aktualizacja 10.05.2022 - 14:50
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: oferty pracy, praca, rozwój zawodowy, targi pracy, webinaria

Od wielu lat Uniwersytet Śląski w Katowicach wspiera rozwój nie tylko studentów z całego świata ale także naukowców.

W tym roku w ramach projektu Come2US organizujemy Wirtualne Targi Pracy Nice2MeetUS, podczas których umożliwimy naukowcom z zagranicy zapoznanie się ze strukturą poszczególnych wydziałów i możliwościami rozwoju na naszej uczelni. W trzecim dniu targów przedstawiciele NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej) opowiedzą o projektach dla naukowców takich jak np. Polskie Powroty NAWA.

Wydarzenie będzie trwać trzy dni: 18, 19 i 20 maja 2022 roku. Targi będą odbywać się ONLINE na platformie coffee.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Wirtualne Targi Pracy „Nice2MeetUS” , a także do rozpowszechniania informacji o wydarzeniu wśród znajomych naukowców.

Link do wydarzenia na FB.

Rejestracja: https://formularze.us.edu.pl/meetus/593

W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!