Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Kampania Bioróżnorodność – od genu do ekosystemu. Zaproszenie na kurs fotografii Makro.

14.10.2022 - 08:04 aktualizacja 14.10.2022 - 08:04
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: bioróżnorodność, fotografia, makrofotografia, warsztaty
Pragniemy państwa zaprosić na kurs makrofotografii. Będziecie mieć okazję odkryć fascynujący mikro-świat.

Kurs będzie składał się z 4 spotkań, w czasie których poznacie tajniki kompozycji, oświetlenia oraz będziecie mieć okazję popracować na profesjonalnym sprzęcie używanym do wykonywania fotografii w powiększeniu. Oczywiście poza wiedzą praktyczną czeka Was spora dawka informacji teoretycznych, które w połączeniu z zajęciami praktycznymi pozwolą rozwinąć waszą wiedzę i kreatywność z zakresu makrofotografii.

Czas trwania: 4 spotkania po 4-5h zegarowych, w soboty (6.11, 13.11, 20.11, 27.11).

Liczba osób: 10-12;  decyduje kolejność zapisów, pierwszeństwo zapisów dla uczniów i uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Uczestniczy muszą posiadać swój aparat fotograficzny, najlepiej z trybem makro lub, jeśli jest to aparat z wymienną optyką, obiektyw do makrofotografii.
Jeśli dana osoba nie posiada takiego obiektywu, zgłoszenie ciągle jest możliwe.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: karol.malota@us.edu.pl
Tytuł wiadomości: Kurs Fotografii makro\
W wiadomości proszę podać wiek oraz posiadany sprzęt fotograficzny.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.