Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

„Kompendium Wiedzy z Ochrony Środowiska” – oferta szkolenia dla studentów

02.03.2022 - 09:11 aktualizacja 02.03.2022 - 13:08
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: ochrona środowiska, studenci, szkolenie

Firma Ekologus pragnie zaprosić studentów ochrony środowiska i kierunków pokrewnych do udziału w szkoleniu online „Kompendium Wiedzy z Ochrony Środowiska”.

Jest to 5-dniowe szkolenie, omawiające 6 kluczowych aspektów prawa ochrony środowiska. Można zgłosić udział w całym cyklu szkolenia lub w wybranym dniu/dniach.

Firma przygotowała specjalną ofertę cenową (-50% upustu względem cen dla przedsiębiorców) dedykowaną studentom – warunkiem skorzystania z niej jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej oraz bycie w wieku maksymalnie 26 lat.

W odróżnieniu od przedsiębiorców, studenci nie mogą przystąpić do egzaminu na zakończenie szkolenia i ubiegać się o „Certyfikat Specjalisty ds. Ochrony Środowiska”, dostaną jednak imienne zaświadczenie udziału w szkoleniu i komplet materiałów dydaktycznych w wersji elektronicznej.

Terminy szkoleń w bieżącym roku:

• 14-18 marca,
  • 16-20 maja,
  • 03-07 października,
  • 28 listopada – 02 grudnia.

Uwaga! W marcowym terminie wyjątkowo nastąpi zmiana kolejności omawianych tematów, prosimy o zwrócenie na to uwagi i uważne zaznaczanie w karcie zgłoszenia przy wyborze pojedynczych dni:
1. dzień – ABC procesu inwestycyjnego + Ocena stanu jakości środowiska gruntowo-wodnego
2. dzień – Prawo wodne
3. dzień – Sprawozdawczość i ewidencja odpadowa w BDO
4. dzień – Gospodarka odpadami
5. dzień – Ochrona powietrza.

Więcej szczegółów (w tym program szkolenia) w załączonym zaproszeniu od organizatora.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie od organizatora