Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego

19.01.2023 - 10:04 aktualizacja 19.01.2023 - 10:04
Redakcja: Marcin Łaciak

Szanowni Państwo,

żeby umożliwić studentom od pierwszego roku studiów kierunku fizyka, fizyka medyczna, biofizyka, mikro- i nanontechnologia bezpośredni kontakt z prowadzonymi w Instytucie Fizyki badaniami naukowymi, oferujemy – od drugiego semestru studiów – udział w pracach wybranych Zespołów Badawczych działających w Instytucie.

Dla pięciu studentów z najlepszymi wynikami w poprzednim semestrze (semestrze zimowym roku akad. 2022/23), biorących udział w pracach Zespołów, Dyrekcja Instytutu oferuje możliwość sfinansowania udziału w prowadzonych pracach badawczych w formie umów o dzieło (brutto 1000 PLN/ miesiąc).

Maksymalna długość stażu to 4 miesiące (marzec – czerwiec 2022). Staż może się rozpocząć nie później niż 1 czerwca br. Udział w takim płatnym stażu nie ogranicza możliwości starania się o stypendia naukowe dostępne w Uniwersytecie Śląskim.

Zgłoszenie proszę przesyłać drogą mailową na adres: sebastian.pawlus@us.edu.pl (i do wglądu do proponowanego Opiekuna w Zespole) do dnia 25 lutego br.

Formularz zgłoszeniowy (docx)

Zachęcamy do udziału w stażach,
Dyrekcja Instytutu Fizyki im. Augusta Chełkowskiego

return to top