Instytut Językoznawstwa

21.10.2021 - 14:43 aktualizacja 21.10.2021 - 14:43
Redakcja: am
Tagi: ICBEH

Prof. dr hab. Bernadeta Niesporek-Szamburska, dr hab. Małgorzata Wójcik-Dudek, prof. UŚ, dr Maria Wacławek, dr Magdalena Ochwat i dr Anna Guzy z Interdyscyplinarnego Centrum Badań nad Edukacją Humanistyczną Uniwersytetu Śląskiego wezmą udział w posiedzeniu Senackiej Komisji Nadzwyczajnej ds. Klimatu z udziałem Parlamentarnego Zespołu ds. Naprawy Rzeczypospolitej, które odbędzie się 26 października 2021 roku w gmachu Senatu.

W programie przewidziano m.in.: prezentację projektu wyszehradzkiego „Edukacja humanistyczna V4 dla klimatu. Rozpoznania – dobre praktyki – rekomendacje” oraz raportu UN Global Compact Network Poland, a także informację Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Środowiska i Klimatu na temat edukacji klimatycznej w Polsce.

miniaturka drzewa w pękniętej szklanej kuli