Instytut Językoznawstwa

Nowa seria językoznawcza w wydawnictwie Vandenhoeck & Ruprecht: „Fields of Linguistics – Aktuelle Fragestellungen und Herausforderungen”

02.11.2022 - 12:21 aktualizacja 02.11.2022 - 12:21
Redakcja: am

W wydawnictwie Vandenhoeck & Ruprecht została utworzona nowa seria językoznawcza pt. „Fields of Linguistics – Aktuelle Fragestellungen und Herausforderungen“

Redakcja serii: Joanna Szczęk (Uniwersytet Wrocławski), Anna Dargiewicz (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie), Mariusz Jakosz (Uniwersytet Śląski w Katowicach).

Informacje o serii wydawniczej są dostępne na stronie wydawnictwa Vandenhoeck & Ruprecht pod linkiem:

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy!

W serii będą publikowane monografie jednoautorskie, tomy zbiorowe, tomy pokonferencyjne, rozprawy doktorskie i habilitacyjne, tomy jubileuszowe i in.).

Język publikacji: niemiecki i angielski

Wszystkie teksty publikowane w serii podlegają procedurze recenzowania.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu (mariusz.jakosz@us.edu.pl)

Szczegółowe informacje o serii znajdują się w załączonym pliku – pobierz plik pdf.

"Fields of Linguistics - Aktuelle Fragestellungen und Herausforderungen"