Instytut Literaturoznawstwa

30.01.2023 - 20:47 aktualizacja 30.01.2023 - 20:48
Redakcja: annaszumiec
Tagi: Polskie Towarzystwo Komunikacji Spolecznej, tutoring

Prof. dr hab. Dariusz Rott z Instytutu Literaturoznawstwa na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ponownie został tutorem Forum Młodych Medioznawców i Komunikologów Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej.

W V edycji programu prof. Rott w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 opiekuje się magistrantką z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz doktorantką Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W poprzedniej edycji był tutorem magistrantki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Program jest adresowany do doktorantów i studentów studiów drugiego stopnia, których zainteresowania naukowe są związane z szeroko pojętą komunikacją społeczną i mediami. To szansa nie tylko na dialog naukowy, ale również propozycja formy współpracy z uznanymi badaczami z zakresu nauk o komunikacji społecznej i mediach.

Mentorami V edycji programu są:

• dr hab. Anna Jupowicz-Ginalska, prof. UW (Uniwersytet Warszawski),
  • dr hab. Rafał Leśniczak, prof. UKSW (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie),
  • dr hab. Paulina Olechowska (Uniwersytet Szczeciński),
  • dr hab. Grażyna Piechota, prof. KAAFM (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego),
  • dr hab. Dariusz Rott (Uniwersytet Śląski w Katowicach),
  • dr hab. Piotr Siuda, prof. UKW (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy).

Dariusz Rott - zdjęcie profilowe
prof. Dariusz Rott