Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
  • Français
Instytut Nauk o Kulturze

Dyżury INoK

15.04.2020 - 14:55 aktualizacja 19.01.2021 - 13:22
Redakcja: JusJan
Tagi: Biuro Ewaluacji, Dyrekcja INoK, Dyżury INoK

Dyżury dyrektorów INoK [KATOWICE]:

dr hab. Beata Gontarz, prof. UŚ              beata.gontarz@us.edu.pl

dr hab. Jacek Tomaszczyk, prof. UŚ      jacek.tomaszczyk@us.edu.pl

Dyżury Biura Ewaluacji i Obsługi Instytutu Nauk o Kulturze

[KATOWICE]:

w godz. 9.00-14.30, p. 106 [I piętro]
mgr Urszula Owca                               od wtorku do czwartku stacjonarnie
tel. 32 2009 321,  32 2009 323
w pozostałe dni [poniedziałek, piątek] praca zdalna: urszula.owca@us.edu.pl

mgr Tadeusz Maciąg, p. 317 [III piętro]  od wtorku do czwartku stacjonarnie
tel. 32 2009 317
w pozostałe dni [poniedziałek, piątek] praca zdalna: tadeusz.maciag@us.edu.pl

mgr Justyna Januszewska [PBN, www, mailing]
praca zdalna: justyna.januszewska@us.edu.pl

 [CIESZYN]:

DYŻUR ONLINE

dr hab. Maciej Kurcz, prof. UŚ              maciej.kurcz@us.edu.pl
środy i czwartki w godz. 9.45 – 10.30

[CIESZYN]:

mgr Magdalena Gawor, p. 128, tel. 33 854 61 50

kontakt: magdalena.gawor@us.edu.pl

return to top