Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Instytut Nauk o Kulturze

Dyżury INoK

15.04.2020 - 14:55 aktualizacja 03.06.2020 - 13:19
Redakcja: an

Dyżury dyrektorów INoK

[KATOWICE]:

wtorki w godz. 12.00 – 13.00 – dr hab. Beata Gontarz, prof. UŚ, p. 106

beata.gontarz@us.edu.pl

wtorki w godz. 13.00 – 14.00 – dr hab. Jacek Tomaszczyk, prof. UŚ, p. 106

jacek.tomaszczyk@us.edu.pl

Dyżury sekretariatu

[KATOWICE]:

mgr Urszula Owca

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK w godz. 8.00-14.00,  p. 106,

tel. 32 2009 323, 32 2009 321

urszula.owca@us.edu.pl

mgr Tadeusz Maciąg

WTOREK – 2 czerwca, CZWARTEK – 4 czerwca w godz. 8.00-14.00, p. 317,

tel. 32 2009 317

w pozostałe dni kontakt:   tadeusz.maciag@us.edu.pl, tel. 32 2009 317

mgr Justyna Januszewska         PRACA ZDALNA

URLOP: 5 CZERWCA [piątek], 10, 19, 26 VI 2020 r.

kontakt:  justyna.januszewska@us.edu.pl

 

[CIESZYN]:

środy w godz. 13.00-13.45 – dr hab. Maciej Kurcz, prof. UŚ, p. 101

maciej.kurcz@us.edu.pl

 

 

 

[CIESZYN]:

mgr Magdalena Gawor, p. 102, tel. 33 854 61 50

kontakt: magdalena.gawor@us.edu.pl

return to top