Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Instytut Nauk o Kulturze

Dyżury INoK

15.04.2020 - 14:55 aktualizacja 30.07.2020 - 07:40
Redakcja: an

Dyżury dyrektorów INoK [KATOWICE]:

wtorki w godz. 12.00 – 13.00 – dr hab. Beata Gontarz, prof. UŚ, p. 106

beata.gontarz@us.edu.pl

wtorki w godz. 13.00 – 14.00 – dr hab. Jacek Tomaszczyk, prof. UŚ, p. 106

jacek.tomaszczyk@us.edu.pl

Dyżury sekretariatu

[KATOWICE]:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK w godz. 9.00-14.30, 

p. 106 [I piętro],

mgr Urszula Owca

tel. 32 2009 323, 32 2009 321

urszula.owca@us.edu.pl

urlop: od 3 do 7 sierpnia 2020 r.

p. 317 [III piętro],

mgr Tadeusz Maciąg

tel. 32 2009 317

tadeusz.maciag@us.edu.pl

urlop: od 3 do 7 sierpnia 2020 r.

mgr Justyna Januszewska         PRACA ZDALNA [PBN, www, mailing]

kontakt:  justyna.januszewska@us.edu.pl

urlop: od 1 do 31 sierpnia 2020 r.

 [CIESZYN]:

środy w godz. 13.00-13.45 – dr hab. Maciej Kurcz, prof. UŚ, p. 101

maciej.kurcz@us.edu.pl

 

 

 

[CIESZYN]:

mgr Magdalena Gawor, p. 102, tel. 33 854 61 50

kontakt: magdalena.gawor@us.edu.pl

urlop: od 19 sierpnia do 4 września 2020 r.

return to top