Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Nauk o Ziemi

Zaproszenie na webinarium w ramach projektu DEEPWATER-CE

09.10.2020 - 19:18 aktualizacja 15.03.2021 - 10:56
Redakcja: szczepansamulewicz

Szanowni Państwo!

Międzynarodowy projekt DEEPWATER-CE realizowany w Polsce przez nasz Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Nauk o Ziemi, zaprasza do udziału w pierwszym, bezpłatnym webinarium (j. polski), które kierowane jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką dodatkowego zasilania warstw wodonośnych, chcących uzyskać wiedzę w tym zakresie.

Spotkanie online odbędzie się 15 października 2020, o godzinie 10.00, przy użyciu platformy My Own Conference .

Uprzejmie prosimy o zalogowanie się do dnia 14 października 2020, poprzez panel rejestracji dostępny tutaj:
https://go.mywebinar.com/wvqt-bsql-dkjn-dbsv

Na potrzeby udziału w spotkaniu zostaną Państwo poproszeni o podanie imienia i nazwiska, adresu mailowego oraz nazwy firmy (można wpisać też osoba prywatna). Po wypełnieniu powyższych danych dostaną Państwo informację o pomyślnym zarejestrowaniu się na podany adres mailowy oraz dostęp do spotkania.

Podczas spotkania, zostaną zaprezentowane podstawy i zasady działania sztucznego zasilania wód podziemnych (z ang. Managed Aquifer Recharge – MAR) oraz przykłady dobrych praktyk stosowania MAR, będących efektem raportu pt. Collection of good practices and benchmark analysis on MAR solutions in the EU, wykonanego w ramach projektu DEEPWATER-CE Interreg Europa Środkowa, z którym można się zapoznać na stronie projektu https://www.interreg-central.eu/Content.Node/DEEPWATER-CE.html.

Zapraszamy do udziału w webinarium!

return to top