Instytut Nauk o Ziemi

Nowe kursy organizowane w ramach projektu POWER „JEDEN UNIWERSYTET – WIELE MOŻLIWOŚCI”

02.07.2021 - 13:53 aktualizacja 02.07.2021 - 13:53
Redakcja: szczepansamulewicz

Śląskie Laboratorium GIS ogłasza nabór na szkolenia w ramach projektu POWER „JEDEN UNIWERSYTET – WIELE MOŻLIWOŚCI. Program Zintegrowany”. Kursy organizowane w ramach projektu dedykowane są dla studentów wszystkich kierunków studiów na Wydziale Nauk Przyrodniczych i dla wszystkich roczników za wyjątkiem roku I studiów licencjackich. Kursy są darmowe (ich koszty w całości pokrywane są ze środków projektu POWER).

Do dnia 12 września 2021 zbierane są zapisy na następujące certyfikowane szkolenia:

Przetwarzanie i interpretacja obrazów satelitarnych;

Termin szkolenia: 27-29 września 2021

Zaawansowanych technik przetwarzania obrazów satelitarnych

Termin szkolenia: 30 września-1 październik 2021

ECDL EPP GIS;

Termin szkolenia: 20-22 września2021

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

slabgis@us.edu.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z niepowtarzalnej okazji uczestniczenia bez żadnych opłat w szkoleniach podnoszących Państwa zawodowe kompetencje i konkurencyjność na rynku pracy!