Instytut Nauk o Ziemi

Darmowe szkolenia w ramach projektu POWER “Jeden Uniwersytet – wiele możliwości. Program zintegrowany”

20.02.2020 - 14:24 aktualizacja 15.03.2021 - 13:18
Redakcja: szczepansamulewicz

Śląskie Laboratorium GIS ogłasza nabór na szkolenia w ramach projektu POWER „JEDEN UNIWERSYTET – WIELE MOŻLIWOŚCI. Program Zintegrowany”. Kursy organizowane w ramach projektu dedykowane są dla studentów wszystkich kierunków studiów na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego i dla wszystkich roczników za wyjątkiem roku I studiów licencjackich. Kursy są darmowe (ich koszty w całości pokrywane są ze środków projektu POWER).

Do dnia 7 marca 2020 zbierane są zapisy na następujące certyfikowane szkolenia, które odbędą się w semestrze letnim 2019/2020:

• Przetwarzanie i interpretacja obrazów satelitarnych;
  • ECDL EPP GIS;
  • QSWAT – Soil and Water Assessment Tool;
  • Rozpoznanie płytkiej budowy geologicznej i detekcja obiektów podziemnych;
  • Praktyczne zastosowanie modelowania 2D i 3D w ochronie zasobów i jakości wód podziemnych.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: slabgis@us.edu.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z niepowtarzalnej okazji uczestniczenia bez żadnych opłat w szkoleniach podnoszących Państwa zawodowe kompetencje i konkurencyjność na rynku pracy!