Instytut Nauk Prawnych

Uniwersytet Zdalny – funkcjonowanie uczelni w okresie pandemii

01.12.2020 - 11:52, aktualizacja 01.12.2020 - 11:52
Redakcja: Faustyna Głuszak-Jarzyna

Uruchomiona została nowa strona www.zdalny.us.edu.pl, za pośrednictwem której przekazywane będą najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w okresie pandemii.

W sekcji adresowanej do nauczycieli akademickich znajdują się najważniejsze informacje z zakresu prowadzenia badań naukowych, realizacji projektów, odbywania i rozliczania podróży służbowych, uczestnictwa w szkoleniach oraz organizacji roku akademickiego. Pozostali pracownicy mogą zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi zasad świadczenia pracy zdalnej i kontaktowej, wsparcia technicznego i sprzętowego, uczestnictwa w szkoleniach oraz odbywania podróży służbowych.

W zakładce Zasoby można odnaleźć dodatkowe informacje na temat funkcjonowania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w okresie pandemii, przede wszystkim: materiały do wykorzystania w dydaktyce, dostęp do baz danych oraz zasobów cyfrowych, przydatne informacje dotyczące wsparcia psychologicznego oraz rozwoju zawodowego.