listopad 2021

Seminarium z Prof. Martinem Euwemą

25.11.2021 - 20:28 aktualizacja 25.11.2021 - 20:31
Redakcja: michalinailska2

Seminarium z Prof. Martinem Euwemą w ramach współpracy zagranicznej Interdyscyplinarnego Centrum Rozwoju Kadr oraz Instytutu Psychologii UŚ.

3 grudnia 2021 roku o godzinie 9.00, Prof. Martin Euwema poprowadzi seminarium: „How to manage your boss: dealing with challenging managers and negotiating your job?” / „Jak negocjować i radzić sobie z wymagającym szefem?”  dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się na platformie Teams:  LINK DO SPOTKANIA

Prof.  Martin Claes Euwema pracuje w najbardziej innowacyjnym w Europie uniwersytecie – KU Leuven w Belgii i  jest jednym z najbardziej znaczących w Europie specjalistów zajmujących się tematem budowania kompetencji, zwłaszcza w kontekście Intraprzedsiębiorczości i Dialogu Społecznego. Jest przewodniczącym grupy badawczej O2L (Psychologia pracy i organizacji oraz profesjonalne uczenie się) oraz współdyrektorem Leuven Center for Collaborative Management. Jest byłym prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Zarządzania Konfliktami (IACM). Jego zainteresowania badawcze to przywództwo, zmiana, ZZL i stosunki pracy, zarządzanie konfliktami i mediacja. Wykładał na różnych uniwersytetach i szkołach biznesu na całym świecie, był też profesorem Wei Lunga na Uniwersytecie Tsinghua w Pekinie.

Po seminarium będzie możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych, w trakcie których  będzie można skonsultować projekt badawczy, pomysł na publikacje lub gotowy artykuł, czy porozmawiać o rozwoju kariery naukowej.

Osoby zainteresowane indywidualnymi konsultacjami prosimy o wypełnienie do piątku, 26.11.br formularza