Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
  • Français
Instytut Pedagogiki

VCH: How to stay social when working remotely? – zaprasza dr Monika Frania

17.02.2021 - 21:43 aktualizacja 17.02.2021 - 21:43
Redakcja: tomaszhuk

Już w najbliższy wtorek 23.02.2021 w godzinach 9:30-10:30  odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Virtual Coffee Hour”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy chętnych pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dydaktycznych pionu Pedagogika.

„Virtual Coffee Hour” ma być okazją do wzajemnego poznania się i integracji osób pracujących dotychczas w różnych zespołach/kampusach,  a jednocześnie nową przestrzenią do konwersacji w języku angielskim. Wszystkie szczegóły inicjatywy zostały Państwu przedstawione w mailu przesłanym przez Dyrektorów. Zachęcamy do zapoznania się z wysłaną wiadomością i Regulaminem spotkań.

Tym razem podczas godzinnej sesji na platformie MS Teams wspólnie zastanowimy się między innymi nad  ideą spotkań przy wirtualnej kawie.  Porozmawiamy o potrzebie i sposobach integracji podczas pracy zdalnej, o izolacji społecznej, a może nawet o symbolice kawy w kontekście spotkania.

Ze względu na dyskusyjny i interakcyjny charakter spotkań obowiązuje limit 12 miejsc i system zapisów „kto pierwszy”. Link do Formularza zapisów będzie aktywny od piątku https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-ZOVsd8klUhodKBJv9LL07K6IKXgoQQ9rBh5r7_mOYkzneg/viewform?usp=sf_link

Serdecznie zapraszamy na dyskusję przy wirtualnej kawie!

img
return to top