Instytut Pedagogiki

Otwarty Wykład Dualny w ramach projektu Transform4Europe

27.07.2022 - 15:16 aktualizacja 27.07.2022 - 15:16
Redakcja: tomaszhuk

Biuro Karier UŚ zachęca do udziału w Otwartym Wykładzie Dualnym organizowanym w ramach projektu Transform4Europe przez Uniwersytet w Trieście. Wydarzenia ma na celu pokazanie, że konkretne wyzwanie jest tożsame zarówno z perspektywy akademickiej, jak i biznesowej, a także podzielenie się wzajemną wiedzą na temat najważniejszych tematów przyszłości.

Dwóch prelegentów – prof. Jarosław Grosu z Instytutu Chemii Uniwersytetu Śląskiego oraz przedsiębiorca Lucio Sabbadini z firmy Fincantieri – podejmą dialog na temat nowych wyzwań związanych z energią, mając na uwadze trzy obszary zainteresowania projektu Transform4Europe:

• transformacja cyfrowa i inteligentne regiony;
  • transformacja środowiskowa i zrównoważony rozwój;
  • transformacja społeczna, budowanie społeczności i włączenie społeczne.

Wykład odbędzie się 28 lipca br. w godz. 18.30–19.30. Transmisja pojawi się na kanale YouTube Uniwersytetu w Trieście.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier.