Instytut Pedagogiki

dr hab. Katarzyna Borzucka-Sitkiewicz oraz dr Katarzyna Kowalczewska-Grabowska w VIA University College – Dania

24.04.2023 - 13:26 aktualizacja 24.04.2023 - 13:26
Redakcja: tomaszhuk
W poprzednim tygodniu dr hab. Katarzyna Borzucka-Sitkiewicz oraz dr Katarzyna Kowalczewska-Grabowska wzięły udział w International Staff Visiting Week, który odbywał się w VIA University College w miejscowości Viborg w Danii. W spotkaniu wzięło udział 30 pracowników naukowych z uczelni z Hiszpanii, Węgier, Niemiec, Republiki Czeskiej, Rumunii, Belgii, Kanady, Tajlandii, Japonii oraz z Polski. Nasze koleżanki wzięły udział w cyklu wykładów oraz w zajęciach warsztatowych prowadzonych m.in. przez studentów z Erasmusa. Odbyły również wizyty studyjne. Wróciły z nowymi pomysłami oraz energią.