Instytut Pedagogiki

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE LOGOPEDYCZNEGO KOŁA NAUKOWEGO – „Lallatio”

08.10.2021 - 13:26 aktualizacja 08.10.2021 - 13:26
Redakcja: tomaszhuk

Zapraszam wszystkich zainteresowanych studentów tematyką logopedyczną na spotkanie rozpoczynające dzielność Koła naukowego w roku akademickim 2021/22. To już 20 lat, kiedy Koło zaczęło funkcjonować na naszym wydziale. Nasza działania były skierowane na spotkania merytoryczne wokół problematyki zaburzeń mowy, stymulowania rozwoju mowy, również na  działalności praktycznej –  pracy z dziećmi w placówkach przedszkolnych, warsztatach, konferencjach naukowych, a również wyjazdach na obozy naukowe. W zeszłym roku wyjątkowo spotykaliśmy się w przestrzeni wirtualnej, w tym roku mam nadzieję, na spotkania będą odbywały się  w rzeczywistym świecie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na spotkanie 12 października (wtorek) o godz. 13.00 w pkoju 423.

Serdecznie zapraszam – opiekun Koła

dr hab. Irena Polewczyk, prof. UŚ