Instytut Sztuk Muzycznych

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny MusicAlive Online

08.06.2020 - 08:37 aktualizacja 26.06.2020 - 13:00
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński

World Piano Teachers Association Poland oraz Instytut Sztuk Muzycznych w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym MusicAlive Online.

Konkurs jest przeznaczony dla pianistów do 25 roku życia i przeprowadzony zostanie w pięciu kategoriach wiekowych. Uczestników oceniać będzie międzynarodowe grono jury. Wybór laureatów dokonany zostanie na podstawie przesłanych linków do nagrań video.

Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca 2020 r.

W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne oraz stypendia na kursy mistrzowskie w ramach Lunigiana Music Festival oraz kursy mistrzowskie, koncerty i wykłady w ramach planowanego na przyszły rok I Międzynarodowego Sympozjum Pianistyki i Edukacji Muzycznej, organizowanego przez  World Piano Teachers Association Poland oraz Instytut Sztuk Muzycznych w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.