Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

KIEROWNIK ZESPOŁU: mgr Lucyna Niedobecka

 

mgr Katarzyna Banaś – Sieradzka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 10:00 – 12:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B1+

13.06.2022 godz. 12:30 – 14:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B2

23.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.30
POZIOM B1 (IFG)

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2022  od godz. 9:00 – 00:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B1+

14.06.2022 od godz. 9:00 – 00:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B2

24.06.2022  od godz. 9:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.9
POZIOM B1 (IFG)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2022 godz. 9:00 – 11:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B1+

19.09.2022 godz. 11:30 – 13:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B2

19.09.2022 godz. 13:00 – 14:30; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.9
POZIOM B1 (IFG)

CZĘŚĆ USTNA

21.09.2022 od godz. 9:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B1+

21.09.2022 od godz. 9:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.8
POZIOM B2

21.09.2022 od godz. 11:00; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec s. 3.9
POZIOM B1 (IFG)

 

mgr Bogumiła Bober

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

27.06.2022 godz. 9.30:00 – 10.30; ul. Grażyńskiego 53 sala 209
POZIOM B2

27.06.2022 godz. 12.00 – 13.00; ul. 75 Pułku Piechoty Chorzów sala A1/03
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

28.06.2022 godz. 9.00 – 10:00; ul. Bankowa 14 sala 360
POZIOM C1

28.06.2022 godz. 10.00 – 12.00; ul. Bankowa 14 sala 360
POZIOM B2

STUDIA NIESTACJONARNE

25.06.2022 godzina 11.00 – 13.00 ul. Bankowa 14 sala 357
POZIOM B1+ (WNS PASMO)

28.06.2022 godzina 15.50 – 17.30 ul. Grażyńskiego 53 sala 209
POZIOM B1+ (Psychologia wieczorowa)

 

mgr Agata Cienciała

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 13:00 – 14:30; ul. Bankowa 14 (SPNJO) sala: 354
POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

13.06.2022 godz. 15:30 – 17:00; ul. Bankowa 14 (SPNJO) sala: 354
POZIOM A2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

21.09.2022 godz. 10:00 – 11:30; ul. Bankowa 14 (SPNJO)

POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

21.09.2022 godz. 12:00 – 13:00; ul. Bankowa 14 (SPNJO)

POZIOM A2

 

mgr Zdzisław Ciuk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022godz.9.00-11.00; Cieszyn sala B1.2
POZIOM B2

13.06.2022godz.11.00-13.00; Cieszyn sala B1.2
POZIOM B1+

24.06.2022godz.9.00-11.00; WNS sala232
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2022godz.8.00-14.00; Cieszyn sala B3.14
POZIOM B2

14.06.2022godz.14.00-16.30; Cieszyn sala B3.20
POZIOM B1+

27.06.2022godz.9.00-16.00; WNS sala 015
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

22.09.2022godz.9.00-11.00; Cieszyn sala B3.20
POZIOM B2

22.09.2022godz.11.00-13.00; Cieszyn sala B3.20
POZIOM B1+

21.09.2022godz.9.00-11.00; WNS sala 015
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2022godz.14.00; Cieszyn sala 015
POZIOM B2 i B1+

21.09.2022godz.13.00; WNS sala 015
POZIOM B2

 

mgr Krzysztof Franek

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 09:00 – 11:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B1+

13.06.2022 godz. 11:00 – 13:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2022 godz. 09:00 – 12:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B2

14.06.2022 godz. 12:00 – 14:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B1+

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

22.09.2022 godz. 09:00 – 11:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B1+

22.09.2022 godz. 11:00 – 13:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2022 godz. 14:00 – 15:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B1+

22.09.2022 godz. 15:00 – 16:00; sala B.1-16 Cieszyn
POZIOM B2

 

mgr Marcin Gorgol

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 1000-1200 Katowice Bankowa 14 s. 201
POZIOM B1+ informatyka stosowana

13.06.2022 godz. 1200-1330 Katowice Bankowa 14 s. 201
POZIOM B2S matematyka specjalistyczna

24.06.2022 godz. 1000-1200 Katowice Bankowa 14 s. 201
POZIOM B1+ WNS

CZĘŚĆ USTNA

20.06.2022 godz. 0900-1030 Katowice Bankowa 14 s. 201
POZIOM B1+ informatyka stosowana

20.06.2022 godz. 1030-1200 Katowice Bankowa 14 s. 201
POZIOM B2S matematyka specjalistyczna

27.06.2022 godz. 1000-1130 Katowice Bankowa 14 s. 201
POZIOM B1+ WNS

 

mgr Katarzyna Gronowska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

15.06.2022 godz. 10.00-11.30,   Sosnowiec, Będzińska 39 s. B4
POZIOM  B2

15.06.2022 godz.12.00-13.30 ; Sosnowiec, Będzińska 39 s. 110
POZIOM  B2S

22.06.2022 godz. 09.00-10.30; Katowice,  Uniwersytecka 4, A4.14
POZIOM B2

17.06.2022  godz. 16.30-18.00; Katowice, Jordana 18; s. 205/3
POZIOM A1 /st. Zaoczne/

CZĘŚĆ USTNA

17.06.2022 godz. 9.30-13.00; Sosnowiec, Będzińska 39, s.222
POZIOM B2 i B2S

21.06.2022 godz. 09.30-13.00; Sosnowiec, Będzińska 39, s.222
POZIOM B2

24.06.2022  godz. 09.00-13.00; Katowice, Uniwersytecka 4, s. A4.14

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

09.09.2022 godz.09.00-10.30 ; Katowice, Uniwersytecka 4, s. A4.14
POZIOM B2

16.09.2022 godz. 10:00 – 11.30; Sosnowiec, Będzińska 39, s.110
POZIOM  B2 i B2S

17.09.2022 godz. 10.00-11.30, Katowice, Jordana 18, s. 205/3
POZIOM A1

 

mgr Dariusz Idziaszek

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz.09:00 – 11:00; Chorzów s. P001,
POZIOM B2

14.06.2022 godz.8:30 – 10:30; Katowice, Uniwersytecka WNH s. C0.37,
POZIOM B1

14.06.2022 godz.11:00 – 13:00; Katowice, Uniwersytecka WNH s. C0.37,
POZIOM B2

24.06.2022 godz. 9:00 – 11:00; Katowice, Bankowa WNH s.234,
POZIOM B1

24.06.2022 godz.11:00 – 13:00; Katowice, Bankowa WNH s.234,
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

20.06.2022 godz.09:00 – 11:00; Chorzów s. A101,
POZIOM B2

21.06.2022 godz.8:30 – 10:30; Katowice, Uniwersytecka WNH s. C0.14,
POZIOM B1

21.06.2022 godz.11:00 – 13:00; Katowice, Uniwersytecka WNH s C0.14,
POZIOM B2

27.06.2022 godz.9:00 – 11:00; Katowice, Bankowa WNH s.235,
POZIOM B1

27.06.2022 godz.11:00 – 13:00; Katowice, Bankowa WNH s.235,
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

05.09.2022 godz. 8:00 – 09:30; Katowice, Bankowa 14 s.354,
POZIOM B1

05.09.2022 godz. 9:30 – 11:30; Katowice, Bankowa 14 s.354,
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

05.09.2022 godz. 13:00 – 14:00; Katowice, Bankowa 14 s.354,
POZIOM B1

05.09.2022 godz. 14:00 – 15:00; Katowice, Bankowa 14 s.354,
POZIOM B2

 

mgr Joanna Jakubiec –Bontko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2022 godz. 9:30 – 11:00; miejsce przeprowadzenia egzaminu: WPiA aula nr 1
POZIOM  C1

14.06.2022 godz. 11:45 – 12:45; miejsce przeprowadzenia egzaminu: WPiA aula nr 1
POZIOM B1+

CZĘŚĆ USTNA

20.06. 2022 godz. 9.00 – 12:00, 13.00 – 16.00  miejsce przeprowadzenia egzaminu WPiA s.22
POZIOM  B1+

21.06. 2022 godz. 9.00 – 12:00, 13.00 – 16.00  miejsce przeprowadzenia egzaminu WPiA s.22
POZIOM C1+

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

21.09.2022 godz. 13:00 – 15:00; miejsce przeprowadzenia egzaminu WPiA s.17
POZIOM B1+

21.09.2022 godz. 15:15 – 16:45; miejsce przeprowadzenia egzaminu WPiA s.17
POZIOM  C1

CZĘŚĆ USTNA

22.09. 2022 godz. 13:00 – 14:00; miejsce przeprowadzenia egzaminu WPiA s.17
POZIOM B1+

22.09. 2022 godz. 14:00 – 15:00; miejsce przeprowadzenia egzaminu WPiA s.17
POZIOM C1+

 

dr Tomasz Jarczyk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

Poniedziałek 13.06.2022. godz. 08.00-09.30 – sala C/0.37
Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
POZIOM C1.4 gr.nr 5 i 14 Wydział Humanistyczny

Piątek 24.06.2022. godz. 09.00-10.30 – sala B/1.36
Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
POZIOM C1.4 gr.nr 6 WNS

CZĘŚĆ USTNA

Wtorek 14.06. godz. 08.00-10.00 sala A/2.1 Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
Środa 15.06. godz. 08.00-10.00 sala A/2.1 Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
POZIOM C1.4 gr.nr 5 i 14 Wydział Humanistyczny

Poniedziałek 27.06. godz. 09.00-11.00 sala A/2.1 Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
POZIOM C1.4 gr.nr 6  WNS

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

Piątek 23.09. godz. 09.00-10.30 – sala A/2.1 Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

Piątek 23.09. godz. 11.00-12.00 – sala A/2.1 Wydział Humanistyczny ul. Uniwersytecka 4
POZIOM C1

 

dr Ryszard Kalamarz, prof. UŚ

 

mgr Liliana Kałafatiuk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 09:00 – 11:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B2

13.06.2022 godz. 12:00 – 14:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B1+

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 godz. 08:00 – 12:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B2

15.06.2022 godz. 12:00 – 14:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B1+

20.06.2022 godz. 09:00 – 11:00; ul. Będzińska 60, Sosnowiec, sala 205
POZIOM B1+ (kierunek geografia gr.12)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.09.2022 godz. 09:00 – 11:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B2

12.09.2022 godz. 11:00 – 13:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B1+

CZĘŚĆ USTNA

14.09.2022 godz. 09:00 – 10:00; ul. Będzińska 39, Sosnowiec, sala 5
POZIOM B2 i B1+

 

mgr Ewa Karolczak – Wawrzała

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 9.00-10.30; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B2

13.06.2022 godz. 11.00-12.30; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B1

22.06.2022 godz. 9.00-10.30; Sosnowiec, ul. Będzińska 60, sala 609
JĘZYK SPECJALISTYCZNY

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 godz. 9.00-12.00; godz. Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B2

15.06.2022 godz. 12.00-14.00;. Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B1

22.06.2022 godz. 11.00-13.00; Sosnowiec, ul. Będzińska 60, sala 609
JĘZYK SPECJALISTYCZNY

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.09..2022 godz. 9.00-10.30; Sosnowiec, ul. Będzińska 60, sala 609
JĘZYK SPECJALISTYCZNY

14.09.2022 godz. 10.00-11.30 – Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B2

21.09.2022 godz.10.00-11.30 Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

13.09.2022 godz. 12.00-13.00; Sosnowiec, ul. Będzińska 60, sala 609

JĘZYK SPECJALISTYCZNY

14.09.2022 godz. 12.00-13.00 ;Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B2

21.09.2022 godz. 12.00-13.00; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 48
POZIOM B1

 

mgr Justyna Kendik – Gut

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2022 godz. 9:00; ul. Grażyńskiego 53, s. 203
POZIOM B1

24.06.2022 godz. 9:00; ul. Bankowa 11, WNS, sala 238
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

23.06.2022 godz. 9:00; ul. Grażyńskiego 53, s. 8
POZIOM B1

27.06.2022 godz. 9:00; ul. Bankowa 11, WNS, sala 238
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.09 godzina 9:30; ul. Bankowa 14, SPNJO, sala 360
Poziom B1

19.09 godzina 9:30, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala 371
Pozioma B2

CZĘŚĆ USTNA

16.09 godzina 9:30; ul. Bankowa 14, SPNJO, sala 360
Pozioma B1

21.09 godzina 9:30, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala 371
Pozioma B2

 

mgr Katarzyna Kiszka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

23.06.2022 9:30-10:30 WPiA
POZIOM C1 Legal English

14.06.2022 12:00 – 13:00 WPiA
POZIOM B2

13.06. 2022 godz. 9:30 – 11:30; WPiA
POZIOM B1+

CZĘŚĆ USTNA

24.06.2022 godz. 9:30; WPiA
POZIOM C1 Legal English

14.06.2022 godz. 9:00; WPiA
POZIOM B1+

15.06.2022 10:00 WPiA
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2022 godz. 09:00 WPiA
POZIOMY B1+, B2, C1

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2022 godz. 11:00 WPiA
POZIOMY B1+, B2, C1

 

mgr Anna Kluczka

 

mgr Kinga Kukuła

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 08:00 – 09:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (grupa WNS Bezpieczeństwo Narodowe)

13.06.2022 godz. 09:30 – 11:00; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (grupa WNS Bezpieczeństwo Narodowe)

21.06.2022 godz. 08:00 – 09:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (grupa Pedagogika)

21.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (grupa Pedagogika)

25.06.2022 godz. 13:00 – 14:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (NS)

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 godz. 08:00 – 12:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (grupy WNS Bezpieczeństwo Narodowe)

22.06.2022 godz. 08:00 – 12:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (grupy Pedagogika)

26.06.2022 godz. 13:00 – 14:30; SPNJO s. 371
POZIOM B2 (NS)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2022 godz. 09:30 – 11:00; SPNJO s. 371
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

21.09.2022 godz. 09:30 – 1:00; SPNJO s. 371
POZIOM B2

 

mgr Marzena Maciejko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 9.30:00 – 11:00; Bankowa 9 s 216
POZIOM B1+

11.30-13.30 Bankowa 9 sala 216POZIOM B2

20.06.2022 godz. 13:30 – 14:45; Bankowa 9 sala 216
POZIOM  C1+

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 godz. 10:00 – 14:00; Bankowa 14 s. 201
POZIOM B1+

17.06.2022 godz. 10.00 -14.00 Bankowa 9 s. 222
POZIOM B2

22.06.2022 godz. 10-15.00 Bankowa 9. s.  222
Poziom C1+

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

20.09.2022 godz. 13:00; Bankowa 9 s. 121
POZIOM B1+

22.09.2022 godz. 11:00; Bankowa 9 s. 216
POZIOM  C1+

 

mgr Krystyna Mendziuk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; WPiA, ul. Bankowa 11B, Aula 3
POZIOM B2 (gr. 25)

22.06.2022 godz. 12:00 – 13:30; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B2 (gr. 31)

24.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B1+

CZĘŚĆ USTNA

23.06.2022 godz. 10:00; WPiA, ul. Bankowa 11B, s.3.20
POZIOM B2 (gr. 25)

24.06.2022 godz. 12:00; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B2 (gr. 31)

27.06.2022 godz. 10:00; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B1+

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2022 godz. 10:00 – 11:30; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B2

19 09.2022 godz. 12:00 – 13:30; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B1+

CZĘŚĆ USTNA

21.09.2022 godz. 10:00; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B2

21.09.2022 godz. 12:00; WH, ul. Bankowa 11, s.338
POZIOM B1+

 

dr Bogdan Moczko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

24.06.2022 godz. 10:00 – 12:00; stara aula WNS
POZIOM B2

22.06.2022 godz. 11:30 – 13:30; sala 147 WNS
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

27.06.2022 oraz 29.06.2022 godz. 09:00 – 14:00; sala 148 WNS
POZIOM B2

22.06.2022 godz. 14:00 – 16:00; sala 147 WNS
POZIOM C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

21.09.2022 godz. 10:00; sala 148 WNS
POZIOM B2 i C1

 

mgr Iwona Mrozińska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 10.00-12.30; WNS, ul. Grażyńskiego, sala 209
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 godz. 9.00-13.00; WNS, ul. Grażyńskiego, sala 107
POZIOM C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

7.09.2022 godz. 10.00-11.30; SPNJO
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

14.09.2022 godz. 10.00; SPNJO
POZIOM C1

 

mgr Jadwiga Nabielska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 9.00- 10.30; Sosnowiec, ul. Będzińska 39, s. B5
POZIOM C1

15.06.2022 godz. 14.00 – 15.30;  Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 001
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 od godz. 8.00 – 12:30, Sosnowiec, ul. Żytnia 12, s. 50
POZIOM C1

17.06.2022 od godz. 10.00, Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 001
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

21.09.2022 godz. 9.00- 10.30; Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 001
POZIOM B2

21.09. 2022 godz. 11.00 – 12.30;  Sosnowiec, ul. Żytnia 12, s. 50
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2022 od godz. 10.00 , Sosnowiec, ul. Żytnia 12, s. 50
POZIOM C1

22.09.2022 od godz. 15.00; Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 001
POZIOM B2

 

mgr Lucyna Niedobecka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

15.06.2022 godz. 09:30 – 11:00; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2, gr. nr 59

15.06.2022 godz. 11:30 – 13:00; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2, gr. nr 50

21.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; św. Pawła 3, s. 2.08
POZIOM B2, gr. nr 39, 40

18.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1, ZZL (NS)

19.06.2022 godz. 10:00 – 11:30; św. Pawła 3, s. 2.08
POZIOM B2, OPFiTV (NS)

CZĘŚĆ USTNA

20.06.2022 godz. 09:30 – 13:00; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2, gr. nr 50, 59

22.06.2022 godz. 09:30 – 13:00; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2, gr. nr 39, 40

18.06.2022 godz. 12:00 – 14:30; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1, ZZL (NS)

19.06.2022 godz. 12:00 – 14:30; św. Pawła 3, s. 2.08
POZIOM B2, OPFiTV (NS)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

21.09.2022 godz. 10:30 – 12:00; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2

24.09.2022 godz. 10:00 – 11:30; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1/B2 (NS)

CZĘŚĆ USTNA

21.09.2022 godz. 13:00 – 14:30; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2

24.09.2022 godz. 12:00 – 13:30; Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1/B2 (NS)

 

mgr Izabela Olkuska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

17.06.2022 godz. 9.00 – 10.30; PiPs, sala 201
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

22.06.2022 godz. 9.00 – 13.00; PiPs, sala 9
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2022 godz. 10.00 – 11.30; PiPs, sala 111
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

19.09.2022 godz. 12.00 – 13.00; PiPs, sala 111
POZIOM B2

 

mgr Jadwiga Puławska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 8.30 – 10:30; Uniwersytecka 4  B.0/39
POZIOM   B1+

13.06.2022 godz. 11.00 – 12:30; Uniwersytecka 4  B.0/39
POZIOM  B2

CZĘŚĆ USTNA

20.06.2022 godz. 8:00 -15; Uniwersytecka 4  C.0/34
POZIOM  B1+

21.06.2022 godz. 8:00 – 15:00; Uniwersytecka 4 C.0/34
POZIOM  B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.09.2022 godz.8.30 – 10:30; Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM  B1+

14.09.2022 godz. 11:00 – 12:30; Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM  B2

CZĘŚĆ USTNA

14.09.2022 godz. 13.15    Uniwersytecka 4  C.0/34
POZIOM  B1+,  B2

 

mgr Katarzyna Radzięda

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 08:00 – 10:00; Aula, Bankowa 9
POZIOM B1+

13.06.2022 godz. 10:30 – 12:00; sala 121, Bankowa 9
POZIOM B2S

19.06.2022 godz. 08:30 – 10:30; sala 357, Bankowa 14
POZIOM B1+ niestacjonarne

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2022 godz. 8:00 – 13:00; sala 222, Bankowa 9
POZIOM B1+

15.06.2022 godz. 13:00 – 15:00; sala 222, Bankowa 9
POZIOM B2S

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2022 godz. 13:00 – 15:00; sala 121, Bankowa 9
POZIOM B1+

20.09.2022 godz. 15:00 – 16:30; sala 121, Bankowa 9
POZIOM B2S

17.09.2022 godz. 08:30 – 10:30; sala 121, Bankowa 9
POZIOM B1+ niestacjonarne

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2022  od godz. 16.30; sala 121, Bankowa 9
POZIOM B1+

20.09.2022  od godz.17:00; sala 121, Bankowa 9
POZIOM B2S

 

dr Maria Stec, prof. UŚ

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 8:00 – 10:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM : B1

13.06.2022 godz. 10:00 – 12:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM : B2

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2022 godz. 8:00 – 10:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM : B1

14.06.2022 godz. 10:00 – 12:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM : B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.09.2022 godz. 8:00 – 10:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM: B1

12.09.2022 godz. 10:00 – 12:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM: B2

CZĘŚĆ USTNA

12.09.2022 godz. 8:00 – 10:00; ul. Bielska 62, Cieszyn
POZIOM: B1

12.09.2022 godz. 10:00 – 12:00; ul. Bielska 62, Cieszyn

POZIOM: B2

 

mgr Iwona Wiąk – Domka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022 godz. 8.30 – 10:30; ul. Uniwersytecka 4  B.0/39
POZIOM B1+

13.06.2022 godz. 11.00 – 12:30; ul. Uniwersytecka 4  B.0/39
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2022 godz. 8:00 – 14:00; ul. Uniwersytecka 4 C.0/36
POZIOM B2

15.06.2022 godz. 8:00 -14; ul. Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM B1+

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.09.2022 godz.8.30 – 10:30; ul. Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM B1+

14.09.2022 godz. 11:00 – 12:30; ul. Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

14.09.2022 godz. 10.30; ul. Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM B1+

14.09.2022 godz. 12.30; ul. Uniwersytecka 4  C.0/36
POZIOM B2

 

mgr Simona Wojtyga

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2022  godz. 10:00-11:30; WNS; ul. Grażyńskiego s. 201
POZIOM B2

20.06.2022 godz. 17:00-18:30; SPNJO; ul. Bankowa 14 s. 357
POZIOM A2

22.06.2022 godz. 09:00-11:00 WNS; ul. Grażyńskiego s. 201
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2022  godz. od 9:00; WNS; ul. Grażyńskiego s. 9
POZIOM B2

24.06.2022  godz. od 14:00; WNS; ul. Bankowa 14 s. 360
POZIOM A2

27.06.2022  godz. od 9:00; WNS; ul. Grażyńskiego s. 9
POZIOM B1

 

Studia niestacjonarne

26.06.2022 godz. 13:00-14:30 SPNJO; ul. Bankowa 14 s. 352
POZIOM A2 (Egzamin pisemny)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

23.09.2022  godz. 17:00-18:30;

 

dr Małgorzata Wronka – Szybko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06. 2022 godz. 14:00 – 15:30; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM A2

13.06.2022 godz. 15:50 – 16:50; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B2 (wieczorowe)

14.06.2022 godz. 8:45 – 10:15; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B1+ (gr. 30)

14.06.2022 godz. 11:00 – 12:30 ; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B1+ (gr. 19)

15.06.2022 godz. 9:00 – 10:00 ; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B2 (gr. 33)

15.06.2022 godz. 11:00 – 12:30 ; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B1+ (gr. 23)

21.06.2022 godz. 13:30 – 15:00 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B1+ (gr. 34)

CZĘŚĆ USTNA

17.06.2022 godz. 9:00 – 10:30 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B1+ (gr. 23)

17.06.2022 godz. 11:00 – 12:30 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B1+ (gr. 19)

20.06.2022 godz. 9:30 – 10:30 ; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B1+ (gr. 30)

20.06.2022 godz. 9:30 – 10:30 ; ul. Bankowa 14, s.211
POZIOM B2 (gr. 33)

21.06.2022 godz. 15:50 – 16:50 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B2 (wieczorowe)

22.06.2022 godz. 9:00 – 10:30 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B1+ (gr. 34)

22.06.2022 godz. 10:45 – 11:45 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM A2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

07.09.2022 godz. 9:00 – 10:30 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B1+

16.09.2022 godz. 10:45 – 12:15 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM A2

16.09.2022 godz. 12:20 – 13:20 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

19.09.2022 godz. 9:00 – 10:00 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM A2

15.09.2022 godz. 8:30 – 10:00 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B1+

19.09.2022 godz. 11:00 – 12:00 ; ul. Bankowa 14, s.354
POZIOM B2

return to top