IX Ogólnopolski Tydzień Pracy Socjalnej

09.03.2023 - 13:09, aktualizacja 09.03.2023 - 15:55
Redakcja: K.S

Od 20 do 25 marca 2023 roku będzie się odbywał IX Ogólnopolski Tydzień Pracy Socjalnej pn. „Walka z mitami i stygmą w polskiej pracy socjalnej”.

W programie zaplanowano spotkania z osobami, które na co dzień zaangażowane są w działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Udział w wydarzeniu jest ponadto okazją, aby docenić tę niezwykle potrzebną i ważną społecznie profesję, jaką jest zawód pracownika socjalnego.

Wydarzenie będzie miało miejsce na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11).

Patronat nad IX Ogólnopolskim Tygodniem Pracy Socjalnej objęli Polskie Stowarzyszenie Szkół Pracy Socjalnej oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Program oraz pozostałe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.