Kolejne zajęcia w ramach Otwartych Spotkań Dydaktycznych

18.01.2017 - 11:19, aktualizacja 18.01.2017 - 11:19
Redakcja: admin

Z inicjatywy Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego w listopadzie 2016 roku zostały zainaugurowane Otwarte Spotkania Dydaktyczne. Przedsięwzięcie, które jest adresowane do pracowników akademickich, doktorantów i studentów planujących związać swoją przyszłość z edukacją, ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń z zakresu dydaktyki akademickiej. Efektem ich działań ma być powstanie interdyscyplinarnej wspólnoty skupionej wokół rozwoju dydaktyki akademickiej Uniwersytetu Śląskiego. Kolejne spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2017 roku w godz. od 16.00 do 18.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (sala wykładowa na parterze).

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w wydarzeniu należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: cku@us.edu.pl. W mailu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz nazwę swojej jednostki uniwersyteckiej. Planowana wielkość grupy warsztatowej to 100 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.