Konferencja pn. „Metabolomics Circle 2021”

30.09.2021 - 15:26, aktualizacja 30.09.2021 - 15:26
Redakcja: OO

Instytut Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Polskie Towarzystwo Metabolomiczne organizują VIII konferencję pn. „Metabolomics Circle 2021”, która odbywać się będzie od 17 do 19 listopada 2021 roku w trybie zdalnym. Tegoroczna edycja poświęcona będzie roli chemometrii w badaniach metabolomicznych.

17 listopada to dzień przewidziany na warsztaty, a 18 i 19 listopada to dni sesji naukowych. Językiem konferencji jest język angielski. Rejestracja uczestników na konferencję jest otwarta i można jej dokonać do 31 października włącznie (link do formularza zgłoszeniowego).

Uczestnicy konferencji mogą nieodpłatnie uczestniczyć w warsztatach. Limit miejsc jest ograniczony i decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na warsztaty ruszy już niebawem.

Szczegółowe informacje, w tym program konferencji, dostępne są na stronie wydarzenia. Pytania można kierować na adres e-mail: metcircle2021@us.edu.pl.