Konferencja pt. „Błąd, kryzys, skandal”

02.03.2018 - 17:49, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

14 i 15 marca 2018 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie, zorganizowana przez Instytut Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Instytutu Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego „Via Linguae”, piąta edycja ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu „Autopromocja, autoprezentacja, wizerunek w komunikowaniu masowym”. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania będzie „Błąd, kryzys, skandal”. Poświęcone ono zostanie intrygującym zjawiskom związanym z błędem, kryzysem i skandalem, których obecność w przestrzeni publicznej nie tylko determinuje ludzkie zachowania, ale również przekształca dotychczasowe sposoby komunikowania się. Program tegorocznej konferencji został dodatkowo wzbogacony o część warsztatową, w czasie której aktorka Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego Ewa Kutynia oraz ekspertka stylizacji Monika Janik podzielą się swoimi umiejętnościami w zakresie świadomego budowania wizerunku. Zwieńczeniem pierwszej części spotkania będzie koncert zespołu „Symetrio”.

Program konferencji (pdf, 2,33 MB)