Kurs przygotowujący do nauczania języka angielskiego w przedszkolach w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ

03.03.2016 - 11:01, aktualizacja 03.03.2016 - 11:01
Redakcja: admin

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje kurs języka angielskiego dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych oraz dla studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ przygotowujący do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I–III. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach z zastosowaniem metody komunikacyjnej i są ukierunkowane na doskonalenie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Uczestnicy mają możliwość nabycia kompetencji  językowych na poziomie B2 wymaganych do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach nauczania początkowego. Mogą również uzyskać świadectwo ukończenia kursu dokształcającego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zajęcia rozpoczynają się 9 marca 2016 r. i prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich UŚ.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl. Kontakt: tel. 32 359 18 87, e-mail: kursyspnjo@us.edu.pl. Zapisy przyjmowane są w siedzibie SPNJO (Katowice, ul. Bankowa 14, pawilon B, III piętro).