Lectio Magistralis Internationalis: webinar ks. prof. Piera Cody

03.03.2022 - 12:40, aktualizacja 03.03.2022 - 13:30
Redakcja: K.S

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza do udziału w seminarium online pt. „Ontologia trynitarna – o możliwości zmiany myślenia”, który realizowany jest w ramach projektu Lectio Magistralis Internationalis. Jego celem jest refleksja nad zagadnieniami dotyczącymi aktualnych przemian w świecie nauki i w życiu społecznym oraz interdyscyplinarny dialog z udziałem mistrzów z zagranicy. Zaproszonym gościem będzie ks. prof. Piero Coda z Instytutu Uniwersyteckiego Sophia w Loppiano (Włochy), sekretarz generalny Międzynarodowej Komisji Teologicznej w Watykanie.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 15 marca przez formularz internetowy. Link do połączenia zostanie przesłany 16 marca br.

plakat informacyjny z zaproszeniem na wydarzenie