Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Gospodarczego pt. „Nowe prawo holdingowe i jego rola wobec wyzwań współczesnej gospodarki”

20.06.2022 - 10:11, aktualizacja 20.06.2022 - 10:37
Redakcja: RJ

Uniwersytet Śląski w Katowicach, Zespół Badawczy Publicznego Prawa Gospodarczego oraz Instytut Prawa Gospodarczego zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Gospodarczego pt. „Nowe prawo holdingowe i jego rola wobec wyzwań współczesnej gospodarki”.

Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca 2022 roku o godzinie 10.00 w formule hybrydowej – online oraz stacjonarnie w auli nr 7 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 11B w Katowicach.

Celem konferencji jest przybliżenie zagadnień zawartych w nowelizacji Kodeksu spółek handlowych, zwłaszcza z zakresu odpowiedzialności organów zarządu spółek, zmian dotyczących grup spółek oraz nowych regulacji tzw. prawa holdingowego 2022.

Na wydarzenie obowiązuje elektroniczna rejestracja poprzez formularz zgłoszenia.