[ONLINE] III studencka konferencja pn. „Logopedia Młodych – Forum Logopedycznych Kół Naukowych”

22.02.2021 - 10:04, aktualizacja 22.02.2021 - 10:04
Redakcja: OO

6 marca 2021 roku na platformie Zoom odbywać się będzie III edycja studenckiej konferencji pn. „Logopedia Młodych – Forum Logopedycznych Kół Naukowych”, której organizatorami są: Koło Naukowe Młodych Logopedów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Humanistyczny UŚ, Fundacja Wiedzy i Dialogu Społecznego AGERE AUDE oraz Centrum Logopedyczne w Katowicach. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła „Gazeta Uniwersytecka UŚ”.

Konferencja stanie się okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy młodych studentów logopedii, a także umożliwi zaprezentowanie wyników prowadzonych badań oraz dyskusji. Podczas spotkania online swoją działalność zaprezentują logopedyczne koła naukowe z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Będzie również możliwość wysłuchania wykładów zaproszonych gości specjalnych: dr hab. Agnieszki Harmelińskiej, prof. UMK z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz mgr Aleksandry Syczewskiej z Carl von Ossietzky Universität w Oldenburgu.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie LOGOLab oraz na Facebooku.