[ONLINE] Konferencja naukowa pn. „Rozwiązania GOZ w mieście i przemyśle”

01.04.2021 - 16:06, aktualizacja 13.04.2021 - 15:09
Redakcja: OO

Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, zrzeszające 8 uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych województwa śląskiego, w tym Uniwersytet Śląski w Katowicach, zostało partnerem konferencji organizowanej przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach. Konferencja naukowa pn. „Rozwiązania GOZ w mieście i przemyśle” z cyklu „Innowacyjna Zielona Gospodarka” odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams w ramach projektu Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO – II). Tematyka wydarzenia koncentruje się na możliwościach, jakie otwiera gospodarka o obiegu zamkniętym w obliczu wyzwań środowiskowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracji uczestnictwa w charakterze słuchacza można dokonać do 15 kwietnia 2021 roku poprzez formularz internetowy.