[ONLINE] Konferencja pt. „Innowacje i nowe wyzwania w edukacji językowej”

22.02.2021 - 14:17, aktualizacja 22.02.2021 - 14:17
Redakcja: OO

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych organizuje kolejną edycję konferencji naukowo-dydaktycznej pt. „Innowacje i nowe wyzwania w edukacji językowej”, poświęconej problematyce nauczania języków obcych.

Tematem tegorocznego spotkania, które odbędzie się w formie zdalnej, będzie zmiana – technologiczna czy proceduralna, w zamyśle ulepszająca, rewitalizująca proces dydaktyczny, a także mentalna, psychologiczna, towarzysząca zarówno innowatorom w ich dążeniach, jak i odbiorcom innowacji, uczestnikom działań edukacyjnych. Innowacyjne działania poprzedza czas obserwacji, poszukiwań, planowania. Czas pandemii pokazał jednak, że takiego komfortu spokojnych przygotowań środowisko szkolne może nie mieć, a innowacyjne działania i kreatywność wywołuje zmieniająca się rzeczywistość czy potrzeba chwili.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.konferencjaspnjo.us.edu.pl.