[ONLINE] Spotkanie z przedstawicielem Europejskiego Trybunału Obrachunkowego

23.11.2021 - 15:03, aktualizacja 24.11.2021 - 10:11
Redakcja: RJ

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje cykl spotkań z przedstawicielami instytucji unijnych, którzy opowiedzą o pracy w Unii Europejskiej, o placówce, w której pracują, a także o swoich doświadczeniach oraz możliwościach zatrudnienia i odbywania staży w instytucjach UE.

Pierwsze spotkanie odbędzie się zdalnie 29 listopada 2021 roku o godz. 14.00.

Gościem wykładu poświęconego Europejskiemu Trybunałowi Obrachunkowego będzie Sławomir Kozłowski – pracownik ETO z 12-letnim doświadczeniem w pracy w Trybunale.

Będzie to okazja do zapoznania się z perspektywą pracownika instytucji UE oraz zadania nurtujących pytań dot. pracy w placówkach unijnych.

Spotkanie zbiega się z możliwością aplikowania o staż w Europejskim Trybunale Obrachunkowym. Termin zgłoszeń mija 30 listopada 2021 roku. Szczegółowe informacje zostaną podane na stronie EU Careers Uniwersytet Śląski oraz podczas spotkania.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Link do wykładu uczestnicy otrzymają na dzień przed spotkaniem.