Posiedzenie Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia w Ciążeniu

13.12.2016 - 13:48, aktualizacja 13.12.2016 - 13:48
Redakcja: admin

Prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek weźmie udział w posiedzeniu Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia, które odbywać się będzie 16 i 17 grudnia 2016 roku w Ciążeniu. Podczas obrad zaprezentowany zostanie projekt założeń do ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym przygotowany przez zespół prof. Marka Kwieka. W programie przewidziana jest dyskusja na ten temat.

W trakcie posiedzenia przeprowadzone zostaną wybory przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia, uczestnicy dokonają również wyboru przedstawiciela UKK do European Universities Continuing Education Network (EUCEN) – europejskiej organizacji działającej na rzecz rozwoju idei uczenia się przez całe życie.