Premiera książki dr. Rafała Cekiery, dr Justyny Kijonki i dr Moniki Żak

22.06.2022 - 08:59, aktualizacja 22.06.2022 - 09:29
Redakcja: K.S

W ramach spotkań SOCJO-KATO organizowanych przez Katowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego 23 czerwca 2022 roku o godz. 17.00 w pubie KATO (ul. Mariacka 13, Katowice) odbędzie się premiera książki pt. „Emigracja jako doświadczenie. Studium na przykładzie migrantów powrotnych do województwa śląskiego” autorstwa dr. Rafała Cekiery, dr Justyny Kijonki i dr Moniki Żak.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego. Patronat nad publikacją objął katowicki oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

W trakcie wydarzenia SOCJO-KATO autorzy opowiedzą o swoich socjologicznych poszukiwaniach, prowadzonych w społecznych światach migrantów. Oprócz prelekcji będzie również czas na zadawanie pytań, dyskusję oraz nabycie książki.