Śląski Salon Maturzystów 2017

11.09.2017 - 09:05, aktualizacja 11.09.2017 - 09:05
Redakcja: admin

Odbywający się w szesnastu miastach Salon Maturzystów Perspektywy 2017 to miejsce spotkania kandydatów na studia z przedstawicielami uczelni oraz z reprezentantami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, w czasie którego uczniowie klas maturalnych mogą zapoznać się z wymaganiami rekrutacyjnymi obowiązującymi na wybranych kierunkach studiów, dowiedzieć się więcej o interesującej ich uczelni oraz zdobyć wszelkie informacje na temat matury. Uczestnicy Salonu będą mieli również okazję wziąć udział w bogatej ofercie warsztatów i wykładów. Wśród wystawców znajdą się także przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego, którzy zaprezentują bogatą ofertę edukacyjną uczelni oraz udzielą odpowiedzi na pytania kandydatów, którzy obecni będą:

• 11 września 2017 roku w godz. od 8.30 do 15.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Konarskiego 18b),
  • 12 września w godz. od 8.30 do 15.00 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11).

Wstęp na Salon Maturzystów wolny. Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia dostępne są na stronie: www.salonmaturzystow.pl/2017.